Náramek Červený granát - Láska

640 Náramky z drahých kamenů
57,02 Kč
57,02 Kč

Náramek z červeného granátu je nádherným symbolem vášně a hluboké lásky. Tento kámen, plný tepla a energie, probouzí tělesné touhy a otevírá srdce k novým možnostem a nadějím. Nejenže vás naplní pocitem lásky k sobě samým a k ostatním, ale také rozpustí stíny tabu a odhalí tajemné cesty k vzpomínkám z minulých životů. Nosíte-li tento náramek, obklopíte se energií, která vás vede k hlubšímu porozumění a vřelé něžnosti. Je to nejen symbol romantiky, ale i cesta k objevení skrytých tajemství vaší duše.

Více informací
Množství

Dostupná doprava
 • Zásilkovna Zdarma
 • Do 1 - 3 pracovních dní

 • GLS Parcel Shop Zdarma
 • Do 1 - 3 pracovních dní

 • GLS doručení na adresu Zdarma
 • Do 1 - 3 pracovních dní

 • Osobní odběr - Rosmarinus, Soukenická 41, Český Krumlov Zdarma
 • Do 1 - 3 pracovních dní

 • Osobní odběr - Rosmarinus, Husova 61, Vlachovo Březí Zdarma
 • Do 1 - 3 pracovních dní

 • Osobní odběr - Jeronýmova 3, Č. Budějovice (není možná dobírka) Zdarma
 • Do 3 - 5 pracovních dní

Bohyně ZDARMA od 2 800 Kč

Sekaný náramek z červeného granátu:

Duchovní aspekt:

Červený granát je symbolem vášně a vitality. Posiluje odhodlání, odvahu a vůli k dosažení svých cílů. Inspirován ohněm, tento kámen podporuje očištění a obnovu energie, zároveň přináší ochranu a sílu při duchovním růstu.

Léčivý aspekt:

Nošení tohoto náramku může napomoci k posílení kardiovaskulárního systému, zlepšení krevního oběhu a stimulaci fyzické energie. Granát je také známý svou schopností podporovat léčbu kožních onemocnění a zlepšení celkové vitality.

Emoční aspekt:

Červený granát pomáhá odstraňovat inhibice a zvyšuje sebedůvěru. Nošení tohoto náramku může posílit odolnost vůči emočním traumatům, podporuje optimismus a odhodlání překonávat životní výzvy.

Energetický aspekt:

Náramek z červeného granátu je zdrojem živé, pulzující energie, která posiluje auru a chrání proti energetickým výpadkům. Tento kámen nabízí silný energetický štít, který chrání nositele před negativními vlivy.

Astrální aspekt:

Červený granát slouží jako spojení mezi fyzickým a duchovním světem, podporuje lucidní sny a astrální cestování. Umožňuje hlubší vhled do vlastní duše a podporuje vyšší duchovní uvědomění.

Astrologický aspekt:

Červený granát rezonuje zejména se znamením Lva, Berana a Štíra. Jeho energie vášně a odhodlání může podpořit ty, kteří hledají energii a motivaci ve svých životech, zejména osoby narozené pod těmito znameními.

Estetický aspekt:

Sekaný náramek z červeného granátu s jeho bohatými červenými a bordovými odstíny evokuje pocit luxusu a elegance. Jeho hluboká barva dodává sofistikovanost jakémukoli outfitu a je vyjádřením výrazného osobního stylu.

Praktický aspekt:

Díky své odolnosti a nádherné barvě je tento náramek ideálním doplňkem pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti. Jeho univerzální design se snadno kombinuje s různými styly oblečení a dodává elegantní dotek každému vzhledu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Komentáře (0)